BBABOLETNÍ ODPOLEDNE – 13.10. 2017
začátek – 14 hodin
konec – 16 hodin

Babí léto má jednu obrovskou výhodu. Téměř celý den můžete strávit na sluníčku, aniž byste přitom riskovali úžeh nebo úpal. Přijďte tedy k nám do Šikulky na pohodové odpoledne, kde si každý najde to „své“. A to nejen v případě zážitků! Jednou z hlavních náplní této akce je bazar oblečení, knížek a hraček. Proberte tedy skříně (vaše i dětí), udělejte čistku v knihovně či mezi hračkami a hurá do Šikulky! A je jen na vás, jestli budete chtít věci prodávat nebo měnit. Vy jednoduše přinesete, čeho se chcete zbavit a my poskytneme prostor a stoly na vyložení. Z organizačních důvodů není možno věci svážet dříve než 13.10. v 13:30 hodin. Vy zároveň vystupujete jako „prodejce“ vašich věcí. Nemůžete tedy přijet, vyložit a odjet.
Co se ještě bude dít?
Pro děti je připravena tvůrčí dílna a malování na obličej, ochutnáme dobroty z dýně (polévka, koláč, kafíčko), zatančíme si a zazpívame a budeme se těšit na dlouhé zimní večery.

Rezervace míst na tel. čísle – 387 312 000 nebo na recepci BC Šikulka.
Vstup zdarma.

Vzhledem k tomu, že jde o venkovní akci, jsme nuceni ji v případě nepříznivého počasí zrušit. Sledujte prosím tedy náš facebook a webové stránky.

baboletní odpoledne 2017