O nás

Nabízíme vám možnost navštěvovat kurzy plavání dětí od dvou měsíců věku dítěte, které jsou vedeny zkušenými instruktory plavání kojenců, batolat a dětí. Plavání dětí předškolního věku probíhá v bazénu o rozměrech 8 x 7m s teplotou vody 31 °C., který je vybudován podle nejnovějších předpisů a splňuje požadavky pro koupání dětí od 6 měsíců věku. Pro starší děti, které jsou členy Plaveckého klubu Šikulka – ŠIK ČB, organizujeme pravidelné tréninky plavání a akvabel, které probíhají jak v naší tělocvičně a bazénu, tak i na českobudějovickém plaveckém stadionu pod vedením zkušených trenérů. V některých dnech a časech je u nás také možnost navštívit hodiny volného plavání, kdy si může přijít zaplavat s malým plaváčkem celá rodina bez účasti instruktora plavání.

Po plavání je vám k dispozici občerstvení s příjemným posezením, dětem herna s pohádkovým prostředím a spoustou zajímavých možností. Od září 2006 jsme zprovoznili tělocvičnu, kde organizujeme cvičení dětí od 3 měsíců do předškolního věku, cvičení dospělých a další pohybové i kulturní aktivity. Od září 2012 je Vám také k dispozici solno-jodová jeskyně s příznivými účinky na váš organizmus, můžete se nechat hýčkat při masážích, nebo využít možnosti znovu nastartovat a rozběhnout správnou funkci vašeho lymfatického systému za pomoci přístroje Lymphastim. Nebo můžete třeba jenom posedět a občerstvit se v naší atraktivní restauraci s hernou pro děti.

Naše výhodná poloha na okraji města, ale pouze 2 km od jeho centra umožňuje dostupnost jak pěšky, tak i veřejnou dopravou třemi linkami autobusů, nebo automobilem, který můžete bez problému zaparkovat na prostorném parkovišti na našem pozemku před budovou centra. Pokud tedy nechcete sedět doma a hledáte možnosti vyžití vašich dětí v kolektivu a v atraktivním prostředí za příznivých podmínek, rádi vás u nás přivítáme.