O vaše děti pečují

VE ŠKOLIČCE V ŠIKULCE O VAŠE DĚTI PEČUJÍ

mice

Markéta Cirhanová – Láska k dětem mě k práci s nimi přivedla již v roce 2000. Sama mám dvě děti dceru a syna, proto mám zkušenosti jak s vlastními, tak i s cizími. Pracovala jsem v MŠ Štěpánovice a také se věnovala plavání a cvičení s dětmi různého věku. Dále vedu hodiny tance pro holčičky a občas i pohybové cvičení pro kluky. Jsem trenérkou plavání dětí předškolního a školního věku a věnuji se přímo tréninkům akvabel v oddílu ŠikCB. Měla jsem možnost navštěvovat kurz montesorri pedagogiky pro předškolní děti, který jsem si vyzkoušela také v praxi. Pro školičku v Šikulce připravuji organizaci, vypomáhám s jídelníčkem pro děti, připravuji pestré programy a především mám na starosti pohybovou aktivitu a kreativní činnosti pro Vaše děti.

deti-knizka

 

pistala

Iva Plojharová Dipl. Spec. – mé pracovní a osobní zkušenosti jsem získávala při práci na základní škole ve speciální třídě, v mateřské škole, ale také v Domově pro seniory. Měla jsem také možnost uplatnit své hudební nadání ti na ZUŠ v Českém Krumlově a dětské hudební skupině Krumlovští pištci. Ve školičce v Šikulce se s ostatními starám nejenom o přípravu pestré palety aktivit pro děti, ale hlavně o první rytmické krůčky dětí a jejich seznámení s hudbou a hudebními nástroji. Uplatním tím své široké hudební znalosti a zkušenosti, především hru na flétnu a na kytaru, které jsem studovala na pražské konzervatoři.

S dětmi ve školce nám také pomáhají naše šikovné a milé kolegyně s dlouholetou praxí s nimi – Silvie Bláhová a Radka Maznová.

O úklid školky a čistotu se stará Mirka Urbanová.

Jídelníček pro děti a dobrůtky pro ně připravují Kristýna Chalupská, Kateřina Míčová a Veronika Herdová z kuchyně v Šikulce.