Příměstské tábory

Milé děti, vážení rodiče,

léto a prázdniny se pomalu blíží a my tak můžeme pootevřít pomyslná vrátka k námi pořádaným příměstským táborům.

Každým rokem pozorujeme stále větší zájem o „šikulkovské táboření“. Tato skutečnost nás velice těší a naznačuje nám, že jdeme správným směrem. Přesvědčili jsme se, že energie a úsilí, které byly vloženy do každého ročníku, se přetavily v dětskou radost a spokojenost vás, rodičů. Tato odměna je však pro nás zároveň i velkým závazkem – neusnout na vavřínech, stále se zlepšovat, vymýšlet originální programy, prostě neustále překvapovat.

 

Letošní letní příměstské tábory jsme rozšířili na sedm běhů, kdy každý je úžeji, i když volně, zaměřen na určité téma. Tábory budou probíhat v Baby centru Šikulka, kde jsou pro táborníky připraveny 2 základny, pro 2 skupiny. Jedna je v tělocvičně a druhá v učebně za restaurací. Čerstvá strava a pitný režim budou zajištěny z kuchyně naší restaurace, kde se budou připravovat i svačiny na výlety. Výlety jsou plánovány na každém běhu 2 a jaké přesně budou se rozhodne dle aktuálního počasí, situace a možností skupiny. Na základě požadavků a potřeb rodičů jsme upravili věková rozpětí jednotlivých běhů tak, aby obsáhla všechny věkové kategorie dětí, pro které jsou tábory připravovány. Mohou být tedy ve stejný termín na táboře např. čtyřletý i dvanáctiletý sourozenec.

 

V případě špatného počasí u nás máme možnost bohatého vyžití i ve vnitřních prostorách. Budeme využívat tělocvičnu, učebnu, herny pro děti, bazén, solno-jodovou jeskyni a další prostory. Venku jsou uzavřené, z velké části zatravněné plochy, dětské hřiště, další herní prvky, mlhoviště pro osvěžení dětí v případě horkého počasí a možnost sezení pod slunečníky. Tyto prostory a možnosti využijí všechny děti ve všech termínech.

Tento rok jsme také upravili cenu táborů tak, aby neobtěžovala rodiče dětí např. s dalšími doplatky za výlety, trička a pod. a nás nezatěžovala s vyúčtováním. Cena tábora je tedy konečná a nebudou žádné další doplatky. Je v ní obsaženo i vstupné na výletech, doprava, strava, trička, spotřební materiál, užívání všech prostor BCŠ a vše co tábor obsahuje. Konečná cena je srovnatelná s předchozími ročníky.

 

loho na bílém pozadíTento projekt je spolufinancován Statutárním městem České Budějovice

jihocesky kraj-barevne.cdr

 

tábory 2019 s logem města