Obecné informace

PŘIPRAVUJEME PRO VÁS
LETNÍ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

 

Baby centrum Šikulka tradičně připravuje prázdninové příměstské tábory pro děti od 4 do 12 let. Opět proběhne 7 turnusů v průběhu letních prázdnin.

 

Čeká vás bohatá skladba programu, tvoření a pohybových her koncipovaných tak, aby na prvním místě byla radost a spokojenost dětí. Upřednostňujeme nadšení místo tlaku na výkon a výsledek.

 

Příměstské tábory budou probíhat ve všední dny od 7:30 do 16:00 (v pátek pouze do 15:00). Každý z 5 dnů je rozdělen na dopolední a odpolední blok. Důraz je kladen na hravost, zábavu, spolupráci dětí a rozvoj týmového ducha. Nabízíme venkovní i vnitřní program dle aktuálního počasí. V rámci denního harmonogramu je pro děti zajištěno stravování v naší kuchyni a vyhrazen prostor i na dostatek odpočinku (solná jeskyně s pohádkou, odpočinková místnost).

 

Tábory vedou kvalitní a zkušení instruktoři. Každé dítě se může těšit na hry, soutěže, tvoření, výlety, bazén a herny v našem centru, návštěvy zajímavých hostů …

 

Na každý den bude vždy na dveřích vyvěšen aktuální rozpis plánovaných aktivit.

Změna programu tábora vyhrazena.

 

Tábory doporučujeme především dětem aktivním, které mají rády pohyb a zábavu. Předpokladem pro přihlášení jsou děti dostatečně sociálně a pohybově vyspělé!

Na hojnou účast a krásné prázdniny se těší kolektiv Baby centra Šikulka.