Cvičení pro dospělé

Nezapomínáme ani na cvičení pro dospělé, i když pro děti máme pestřejší nabídku těchto aktivit. V současné době Vám můžeme nabídnout:

  • Zumba s Luckou (provozuje Lucie Zemanová, IČO 87680393, Adamovská 143/1a, Rudolfov)
  • Power jóga s Jitkou
  • Pilates s Jitkou
  • Pilates se Simonou

ZUMBA je nový fitness program, vhodný pro každého, který spojuje prvky aerobiku a latinsko-amerických tanců. Jedná se o zábavný způsob cvičení, který připomíná taneční párty. Jsou to jednoduché tanečky na energickou, rytmickou a zejména chytlavou hudbu. Není jen zábavná, ale také účinná. Je to cvičení, kterým posilujete celé tělo, aniž byste o tom věděli. Při hodinách se kombinují rychlé a pomalejší rytmy, čímž dochází k efektivnímu spalování tuků a tvarování postavy.

PILATES je cvičební systém, který zlepšuje funkci svalové kontroly, flexibilitu těla, sílu a dýchání. Je zaměřený na posílení svalů celého těla, zejména hlubokých břišních a zádových svalů a svalů pánevního dna. Je to kondiční cvičení, které je založené na aerobním základu s posilovacími prvky. Toto cvičení formuje postavu a zaměřuje  se  ze jména  na břicho, boky a  stehna. Zlepšuje  svalovou  vytrvalost a zpevňuje celé tělo.

POWER JÓGA je cvičení, díky kterému získávají slabší oblasti těla sílu a ztuhlá místa se stanou pohyblivějšími. Zvyšuje se vitalita a míra energie těla. Cvičení rozvíjí koordinaci pohybů, pružnost, vytrvalost a rovnováhu. Zvyšuje soustředění. Power jóga má blahodárný vliv na celkový zdravotní stav, bolest zad a páteře, zažívání a uklidnění organismu.