Masáže kojenců, batolat a dětí

Nebojte se svých miminek dotýkat jinak, než jen při koupání, přebalování, chování a mazlení s nimi. Postupem času zjistíte, že dětské tělíčko je velice pružné. Dotek znamená kontakt, v nejútlejším věku se sebou samým a záhy s tím, co nás obklopuje.

Dětská masáž se provádí jemně a citlivě. Budete–li trpěliví a masáž budete považovat za tvořivou činnost, což masáž bezpochyby je, a své konání naplníte láskou, pocítíte během několika dnů, nebo týdnů (někdy i měsíců) sami na sobě i na svých dětech účinky dotekové relaxace. Prohloubí se vztah a důvěra mezi vámi a vašimi dětmi, budete spolu komunikovat i beze slov. Z pouhého doteku, pohledu, mimiky obličeje dokážete snadno přečíst, co se ve vašich dětech děje. vy i děti se naučíte relaxovat, soustředit se, spolupracovat a dětem se zlepší spánkový rytmus. Budou odolnější vůči nemocem a škodlivým vlivům okolního prostředí. Stanou se z nich klidnější a vyrovnanější osobnosti.

Kurzy jsou vedeny zkušenou instruktorkou, která absolvovala speciální kurz masáží pro nejmenší. Kurzy jsou určeny dětem od narození do předškolního věku.

/div>